Sportovní výživa a suplementace stravy

Zde Vás podrobněji seznámím s vhodnou suplementací stravy, výhodami a smyslem užívání konkrétní suplementace i  tipy na konkrétní produkty. Pro objednání můžete pak využít dva odkazy. Opakovaným využívám tohoto konkrétního odkazu z těchto webových stránek, pak podpoříte jejich další rozvoj.  Při registraci na fitness007 získáváte automatickou slevu 3%.

Využitím druhého odkazu sice nepodpoříte rozvoj těchto stránek, ale naleznete zde opravdu nejlepší fitness suplementaci na trhu. Nicméně s ohledem na velice omezený výběr ATP, budu na těchto stránkách prezentovat spíše produkty ze stránek fitness 007.

Víte proč se v věku kolem dvaceti let svalová hmota nabírá nejlépe? Proč jsme sexuálně zdatnější. Proč je vše co děláme mnohem snazší? Za všemi otázkami se skrývá jedno pojítko - hladina testosteronu v naší krvi. Pokud Vás o testosteronu zajímá více, doporučuji tento článek:

Proteiny

12.05.2021

Ano základní kámen svalového růstu je protein - bílkoviny, ze kterých se buduje svalová hmota. Nicméně věděli jste, že efektivní příjem bílkovin při posilování je cca 1,5 g bílkoviny na 1 kg vlastní hmotnosti denně? Tedy muž, který váží 100 kg, by měl denně přijmout asi 150 g bílkovin. To jsou skoro nedosažitelné počty. Bílkovin ve stravě není...

Skvělé téma. Kdo by se nechtěl zbavit nadbytečného tuku a efekt získat takřka zadarmo jen snězením těch správných prášků. Ale takhle to nefunguje. Na druhou stranu neztrácejte naději. Vhodná strava (uvádím v samostatné sekci) a vhodně použité spalovače tuku ke cvičení, mohou velice znatelně urychlit dobu, za kterou naše nepřátelské tuky spálíme.