Spalovače tuku

12.05.2021

Skvělé téma. Kdo by se nechtěl zbavit nadbytečného tuku a efekt získat takřka zadarmo jen snězením těch správných prášků. Ale takhle to nefunguje. Na druhou stranu neztrácejte naději. Vhodná strava (uvádím v samostatné sekci) a vhodně použité spalovače tuku ke cvičení, mohou velice znatelně urychlit dobu, za kterou naše nepřátelské tuky spálíme. 

Předně je zde karnitin, což je látka, která zintenzivňuje přeměnu tuků tím, že na sebe váže mastné kyseliny obsažené v tucích a umožňuje přechod mitochondriální membránou buňky, kde se z nich tvoří energie důležitá pro zlepšení funkce buněk. Pro funkčnost karnitinu je tedy třeba pohybové aktivity. 

Spalovat ovšem můžeme i zeleným čajem, kofeinem obecně TERMOGENNÍMI SPALOVAČI, které se snaží mírně zvýšit naši tělesnou teplotu. 

Zajímavým způsobem může na někoho působit HCA, které omezuje nadměrnou chuť, blokuje syntézu mastných kyselin v buňkách a mnohonásobně ulehčuje tělu využití rezervního tuku jako zdroje energie, např. 

AMIX HCA 1500 MG 150 KAPSLÍ.


Jak vidno přípravků je celá řada, ale nečekejte zázraky, zlepšení Vašeho dosavadního spalování nepřesáhne 10-20 %. Zde asi za nejzajímavější považuji karnitin, jehož hlavní přínos máte v tom, že klasickou dobu prvních 30ti minut, které ve cvičení musíte obětovat, než začne samotný proces spalování tuku, je schopný zkrátit cca na polovinu.