Hladina testosteronu a vliv na náš život

25.05.2021

Víte proč se v věku kolem dvaceti let svalová hmota nabírá nejlépe? Proč jsme sexuálně zdatnější. Proč je vše co děláme mnohem snazší? Za všemi otázkami se skrývá jedno pojítko - hladina testosteronu v naší krvi. Pokud Vás o testosteronu zajímá více, doporučuji tento článek:

https://zdravi.euro.cz/leky/nedostatek-testosteronu-u-muzu/

Nicméně my se dnes budeme zabývat tím, jak tělo vhodně stimulovat k jeho zvýšení. Za mě je zatím vítězem výrobek TESTO VIRUS od Czech virusu, který je dokonce dvousložkový. Výsledek pocítíme již za několik dní. 

Na druhém místě a popř. jako doplněk k Testovirusu (kdyby jste na tom byly opravdu špatně) doporučuji tento výrobek od společnosti Survival. Samozřejmě výrobků s Tribulusem je celá řada, ale časem poznáte, že ne každý funguje zcela bezchybně, v některých případech se nehodí ani jako placebo.

Obecně se uvádí, že Tribulus Terrestris je nejlepší na pozvednutí hladiny testosteronu. Tribulus je rostlina a ta nejkvalitnější (s nejvyšší hladinou saponinů - účinná látka) roste v Bulharsku. Asi tam má akorát sluníčka. Nicméně opravdový bulharský Tribulus je složité sehnat. Tak snad na dovolené, kdyby někdo jel do Bulharska? 

Při zvyšování hladiny testosteronu, ale můžeme být i kreativní a nemusíme hledat jen na sportovní výživě. Praktické spojení Testovirusu a Tribulusu téměř odpovídá výrobku ArginMax, který je prezentován jako přípravek na podporu na erekce a sexuální výkonosti. U ArginMaxu je navíc přidán pouze Šafrán a to 30 mg.   

Pokud tedy chcete začít růst, nebo být prostě více v pohodě s větší chutí na cvičení, rozhodně by jsme na stimulaci svého testosteronu zapomínat neměli. 

POZOR vysoká hladina testosteronu se dá poznat mj. na hustotě vlasů. Ten, kdo bude mít testosteronu hodně, tomu vlasy vypadávají a řídnou. Pokud se tedy jedná o Váš případ, zvažte zda skutečně chcete svůj už tak vysoký testosteron, ještě stimulovat. Na druhou stranu, že by se někomu podařilo jeho testosteron stimulovat tak moc, že by mu z toho začaly padat vlasy, to jsem ještě neslyšel.