Nejčastější dotazy k nabízeným tarifům

Otázka: Nabízené tarify jsou pouze pro členy nebo i pro jejich rodinné příslušníky?

Odpověď: Tarify rádi poskytneme i rodinným příslušníkům našeho člena. 


Otázka: Lze si tarif ponechat i po vystoupení z odborů?

Odpověď: Ano, člen se může stát veteránem nebo sympatizantem KOOBS za 2O,-Kč čtvrtletně a tarif si ponechat.


Otázka: Jaká je rychlost připojení u neomezeného internetu?

Odpověď:  

Tarif neomezené volání, data a sms za 799,-Kč měsíčně včetně DPH (Tmobile)- do 20GB s nejvyšší maximální rychlostí ve vaší lokalitě. Po vyčerpání FUPu limitu obdržíte SMS. Je třeba potvrdit pokračování datování rychlostí 3Mb/s (rychlost internetového připojení neovlivní používání oblíbených aplikací například typu youtube a podobně).

Tarif neomezené volání, data a sms za 666,-Kč měsíčně včetně DPH (Vodafone) - maximální rychlost je stále 10 mb/s, může být ale ovlivněna kapacitou sítě nebo technologii (2G, 3G, 4G - LTE) která je v určité lokalitě


Otázka: Lze si k tarifům včetně mikrotarifu za 77,-Kč dokoupit data?

Odpověď: Ano, u všech hlasových tarifů si lze přikoupit data za cenu 120,-Kč 1,5 Gb (cena je vč. DPH). 


Otázka: Jak mohu tarif získat?

Odpověď: Tarif lze získat ihned po vstupu do naší organizace, kdy nabízíme tarify celkem třech poskytovatelů a proto jsou tři cesty pro jeho získání. Nejsnazší je tedy zažádat o konkrétní tarif na oobspraha@seznam.cz, kde Vám bude sdělen přesný postup pro Váš tarif. Proces trvá orientačně do 7 dnů.


Otázka: Kde naleznu kompletní nabídku nabízených tarifů?

Odpověď: Bohužel nabídka je neveřejná a je poskytována pouze členům po vstupu. Nicméně je možné provést kalkulaci Vašich požadavků a sdělit Vám cenu za budoucí konkrétní tarif, ještě před vstupem. Pro kalkulaci si napište na email: oobspraha@seznam.cz, nebo zavolejte přímo předsedovi OOBS Praha.


Jan Felcman

předseda OOBS Praha