Kulturistika.com 

zaručená a znatelná sleva v jednom z největších eshopu se sportovní výživou a pomůckami. 

Kulturistika.com je na trhu již od roku 2002 a dlouhodobě patří mezi TOP prodejce sportovní výživy a pomůcek v ČR a SK. Široký sortiment, ceny a služby jsou jejich doménou a proto jsou schopni nabízet opravdu skvělé ceny pro zaměstnance PČR, kteří již několik let tuto možnost využívají. Bohužel ještě mnoho kolegů o této skvělé možnosti zatím neví a tímto způsobem by společnost ráda oslovila i ostatní 😊.Můžete zde nakoupit domácí značky jako je Prom-in, Extrifit, Nutrend, Amix, Czech Virus a další, ale samozřejmě i zahraniční jako je Optimum, Reflex, Viridian, Muscletech, Life Extension atd. (Evropa, USA), výběr je opravdu velký až ze 150 značek, vše za skvělé ceny!

Společnost nabízí také jejich brand kulturistika.com, který si zakládá na top kvalitě za super cenu 😊. Zkrátka vybere si každý ať už má jakýkoliv cíl – být zdravý, nabrat svaly, zhubnout, nebo třeba jen podpořit regeneraci či spánek, to vše je možné za ty nejlepší ceny.

Způsob čerpání:
Kulturistika.com nabízí slevu až 40% na sportovní výživu a pomůcky.

Registrujte se na https://www.kulturistika.com/buy/register
Napište email na info@kulturistika.com (ideálně z emailu pcr.cz), že žádáte o přiřazení lepších cen v rámci benefitů PČR + Váš přihlašovací email (tzn. účet), aby ve společnosti věděli na jaký účet mají ceny přiřadit. Následně Vám budou ceny pro Váš účet potvrzeny a vy od té doby za ně budete moct již nakupovat bez žádných dalších omezení či podmínek. Až takto snadné to je!

Podmínky:
Určeno pro příslušníky a zaměstnance Policie ČR.